Takip ettiğim yabancı diziler

Takip ettiğim yabancı diziler

Yabancı diziler türk dizilerinin aksine malumunüz kalite bakımından çağ atlamış durumda. Öyle bir dizi saatlerce sürmüyor. en fazla yarım saat süren diziler en güzel yarim saati geçirmenizi ve hiç sıkılmadan izlemenizi sağlıyor.

The Big Bang Theory kafayı bilimle, bilgisayar oyunlarıyla, Bilgisayarla, son çıkan teknolojilerle, uzay bilimi, teknoloji, mizah dergieri, çizgi dergilerle bozmuş 4 arkadaşın hayatını anlatıyor. Karşı kapıdaki Pany adlı bayan da var tabi. En son Emmy ödül törenlerinden en komik oyuncu ödülü aldı soldan 2. adam(resimde oturan). Zaten o diziye renk katıyor. Bir bölümde ‘Ubuntu, en sevdiğim linux bazlı işletim sistemi dediğine şahit olmuştum:)’ ahanda videosu:

Supernatural adlı dizinin bütün bölümlerini izledim ve sürekli takip ederim. 2 erkek kardeşin yaratıkları, şeytanlarla vs. olan mücadelesini anlatıyor. Karakterlerin arada bir espri yapması diziye renk katıyor. Dizide melekler falan felan da var. tam bir fantazi filmi anlayacağınız.
South Park çizgi film ama yetişkinler için. çünkü bol miktarda küfür ve şiddet içeriyor. Çocukların başına gelen komik olaylar konu edilmekte.
Salak ve komik babanın başını sürekli belaya sokan çocuklar. umursamaz davranışlar vs. Keyifle izlediğim bir çizgi dizi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s