‘Orta’ temasını ubuntu’da deneyin – çok güzel tema :)

‘Orta’ temasını ubuntu’da deneyin – çok güzel tema :)

öncelikle http://skiesofazel.deviantart.com/art/Orta-184118297 adresinden temayı indirin daha sonra içindeki dosyaları sağ tıklayıp buraya çıkart deyin. tar gz uzantılı dosyayı da buraya çıkart dedikten sonra dosyaya gidin.

OrtaSettingsManager.py adlı dosyaya çift tıklayın ve çalıştır deyin. ayar penceresi açılacak.

oradan install deyin, memnun kalmadığınız takdirde aynı şekilde oradan uninstall da yapabilirsiniz. daha sonra ‘orta’ temasını seçin temalardan.

ayar yapmak için önce temayı yüklemeniz gerekiyor. bu işlemlerden sonra yüklenmiş olmalı. ayar penceresinden istediklerimizi seçip save diyeceğiz. daha sonra başka temayı seçip akabinde tekrar orta temasını seçicez ve işlemlerin gerçekleşmiş olduğunu göreceğiz.

faenza dark icon temasıyla tam uyum içinde çalışıyor bu yüzden yüklemeniz önerilecek.feanze dark icon temasını da benim blogdan bulabilirsiniz.

 

Reklamlar

‘Orta’ temasını ubuntu’da deneyin – çok güzel tema :)” üzerine 2 yorum

  1. Muhteşem bir tema. Ubuntu ile de son derece uyumlu. Faenza Dark ile de birleşince ortaya harikulade bir sonuç çıkıyor. Bence Global Menu ile birlikte Ubuntu’nun yeni yüzü olmalı. Ambiance ve Raidance temalarından çok daha güzel.

  2. Üstad Nautilus’taki Home ve Bilgisayar simgelerini nasıl yok ettiniz? Bir de simge görünümünün ayarlandığı açılır menü en sağda 3 düğmeye dönüşmüş. Ayrıca simge boyutunu ayarladığımız kısım da Dolphin’de olduğu gibi pencerenin sağ alt köşesine taşınmış. Bunları bir türlü beceremedim. Biliyorsanız paylaşabilir misiniz?

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s